Kampania reklamowa

Nasza ocena:

5
Pobrań: 1505
Wyświetleń: 6699
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Kampania reklamowa - strona 1 Kampania reklamowa - strona 2 Kampania reklamowa - strona 3

Fragment notatki:

doc zawierający projekt kampanii reklamowej dżemu rabarbarowego. Zawarte są w niej takie punkty jak charakterystyka firmy, charakterystyka produktu, cele kampanii, opis grupy docelowej, charakterystyka sytuacji konkurencyjnej. Projekt kampanii porusza także budżet kampanii, czas kampanii, hasło reklamowe i planowane nośniki reklamowe. Szczegółowo opisane są poszczególne formy planowanej reklamy i ich scenariusze: reklama telewizyjna, spot radiowy, billboardy, reklama prasowa, strona na Facebooku. Plik zawiera także plan budżetu kampanii - budżet zakładany i koszty faktyczne. Na końcu znajduje się punkt Ocena skuteczności kampanii.

PROJEKT KAMPANI REKLAMOWEJ
„Dżem rabarbarowy”
Ewa Fijałkowska,
Katarzyna Betlejewska,
MAJ 2012.
SPIS TREŚCI
I.
1 CHARAKTERYSTYKA FIRMY
2 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
3 CELE KAMPANII 4 OPIS GRUPY DOCELOWEJ
5 CHARAKTERYSTYKA SYTUACJI KONKURENCYJNEJ
II.
1 CZAS KAMPANI
2 ZAŁOŻONY BUDZET
3 OKREŚLENIE NOSNIKÓW REKLAMY
4 HASŁO REKLAMOWE
III.
1. SCENARIUSZ FILMU
2. CZAS EMISJI I KOSZTY
3. KOSZTY PRODUKCJI IV
1 SPOT REKLAMOWY W RADIO
2 CZAS EMISJI I KOSZTY
3 KOSZTY PRODUKCJI
V
1. REKLAMA NA BILBORDACH
2. ETAPY WYKLEJANIA BILLBORDÓW
3. LOKALIZACJA BILBORDÓW
4. KOSZTY AKCJI BILBORDOWEJ
VI. 1 REKLAMA W PRASIE
2 OPIS KAMPANI PRASOWEJ 3 CZAS ZAMIESZCZANIA REKLAMY 4 KOSZTY KAMPANI PRASOWEJ
VII.
1. FOTOBLOG NA Facebook-u I twiter-e
2. OPIS STRONY
3. KOSZTY
VII.
1. ROZLICZENIE BUDZETU
CHARAKTERYSTYKA FIRMY Nasza firma została założona w 1992 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Dzięki wprowadzanym innowacjom i wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować Państwu najwyższej jakości produkty tj. dżemy, powidła, marmolady, soki, napoje i wiele innych. Nasza oferta asortymentowa ciągle się zmienia wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów.
ŁOWICZ to rodzina produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów i koncentratów pomidorowych, dań gotowych warzywno - mięsnych. Od 1965 roku Łowicz towarzyszy polskim rodzinom. Jest ceniony za wysoką, sprawdzoną jakość i doskonały smak. Produkty ŁOWICZA są naturalne, zdrowe, bez konserwantów. Swoją świeżość zachowują dzięki procesowi pasteryzacji w wysokiej temperaturze - tak jak tradycyjnie konserwuje się produkty w gospodarstwach domowych. Dodatkowo większość produktów zamykana jest wieczkami z klipsem bezpieczeństwa - charakterystyczny klik to gwarancja, że produkt był oryginalnie zamknięty.
ŁOWICZ to marka z tradycją, która wciąż się zmienia, tak jak zmieniają się oczekiwania konsumentów, ich preferencje smakowe, kulinarne, estetyczne, styl życia, a także ilość czasu, przeznaczana na przygotowanie posiłków. Wśród innych marek wyróżnia się swoją polskością, tradycją, niekwestionowaną jakością i przystępną ceną. Badania potwierdzają, że konsumenci mają do ŁOWICZA zaufanie.
ŁOWICZ już od wielu lat jest liderem rynku: zarówno całego segmentu produktów dżemowych (36,61% udziałów wartościowo, średnia za 2010 r., AC Nielsen) jak również liderem w poszczególnych liniach produktów: dżemów (44,4% wartościowo, średnia za 2010 r., AC Nielsen), konfitur (33,9% wartościowo, średnia za 2010 r., AC Nielsen), powideł (31% udziałów wartościowo, średnia za 2010 r., AC Nielsen)


(…)

… dla koneserów smaku. Wspaniały do pieczywa, gofrów, naleśników i wielu innych dań, albo …..prosto ze słoiczka! Oprócz oryginalnego słoika, produkt wyróżnia się pysznymi przepisami na etykiecie oraz charakterystycznymi wyjątkowymi arcydziełami na wieczkach w postaci dzieł malarskich znanych artystów z całego świata.
Dżem rabarbarowy jest dietetyczny, słodzony fruktozą. Fruktoza to całkowicie naturalny i zdrowy środek słodzący, który ma bardzo korzystny wpływ na cały nasz organizm. Stabilizuje poziom cukru we krwi, korzystnie wpływając na nasze samopoczucie i ograniczenie łaknienia. Badania wykazują, że fruktoza wzmacnia mięsień sercowy, zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy. Fruktoza jest niskokaloryczna, zapobiega otyłości i związanych z nią chorobom: cukrzycy, nadciśnieniu, miażdżycy. Nasz dżem jest stworzony specjalnie z myślą o osobach, które cenią sobie doskonały, niepowtarzalny smak, ale jednocześnie preferują zdrowy tryb życia i dbają o linię. Doskonała, unikalna receptura, szlachetny smak i korzystna dla zdrowia fruktoza sprawiają, że można delektować się nimi każdego dnia bez żadnych ograniczeń. Dżem rabarbarowy to nieopisana lekko kwaskowata słodycz, która świetnie sprawdza…
…. Ujęcie IV
Oraz Basie- młodą mamę zajmującą się wychowaniem 2 córek, która opowiada o popołudniu spędzonym z córkami na pieczeniu pysznych babeczek z dżemem z rabarbaru.
Ujęcie V
Obraz wesołych, pełnych życia młodych kobiet, delektujących się lodami z dżemem rabarbarowym, w tle słychać śmiech oraz głos narratora, który mówi:
„Dżem rabarbarowy niedoceniany a tak cenny jak przyjaźń spróbuj już dziś, dżem…
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz