Oferta banku BPH

Nasza ocena:

3
Pobrań: 14
Wyświetleń: 1799
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Oferta banku BPH - strona 1

Fragment notatki:

Praca wykonana w celu zaliczenia przedmiotu.

W projekcie możemy wyróżnić następujące podpunkty: Klienci indywidualni; Karty kredytowe; Kredyt mieszkaniowy.

Politechnika Świętokrzyska
Wydział Zarządzania I Modelowania Komputerowego
ZIP Matematyka finansowa
Oferta banku BPH
Bank BPH S.A. (Bank Przemysłowo-Handlowy) - bank z siedzibą w Polsce. Bank BPH SA powstał 31.12.2001 r. w wyniku połączenia Banku Przemysłowo-Handlowego SA i Powszechnego Banku Kredytowego SA w Warszawie, które jako banki komercyjne zostały wydzielone ze struktur Narodowego Banku Polskiego 1 lutego 1989 r. Bank BPH jest uniwersalnym, ogólnopolskim bankiem obsługującym 2,6 miliona klientów, posiadającym około 500 placówek zlokalizowanych we wszystkich województwach. Świadczy usługi kredytowe, depozytowe i rozliczeniowe dla klientów detalicznych i instytucjonalnych. Obsługuje zarówno duże przedsiębiorstwa, powiązane z rynkiem międzynarodowym, jak i małe i średnie firmy, a także jednostki sektora publicznego. Obsługa klientów prowadzona jest w placówkach bankowych oraz przez alternatywne kanały dystrybucji. Coraz większe znaczenie w świadczeniu usług odgrywają kanały elektroniczne. Bank tworzy grupę kapitałową, której podmioty uzupełniają ofertę produktów Banku o m.in. bankowość hipoteczną, usługi ubezpieczeniowe, leasingowe oraz zarządzanie aktywami. Spółka zależna HypoVereinsbank Bank Hipoteczny SA jako pierwsza w Polsce uzyskała licencję NBP na prowadzenie działalności hipotecznej.
Dzięki innowacyjnym technologiom i umiejętnościom pracowników, Bank BPH zapewnia klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i innym klientom instytucjonalnym nowoczesne narzędzia zarządzania finansami. Celem Banku BPH jest uzyskanie wysokiego poziomu zaufania i satysfakcji klientów oraz akcjonariuszy.
Klienci indywidualni:
Konta osobiste:
Konto Sezam daje poczucie komfortu oraz niezależności. To konto umożliwia zarządzanie kontem Sezam przez telefon oraz Internet. Dostępne są też karty płatnicze, które zapewnią bezpieczne zakupy jak i szybki dostęp do pieniędzy. Komfort niezależności finansowej i wygodę w planowaniu wydatków daje limit w saldzie debetowym, który przyznawany jest na czas nieokreślony.
konto zarządzane przez telefon oraz Internet
bezpłatne przelewy przez Internet, w tym z odroczoną datą realizacji (także do ZUS oraz US)
możliwość zakładania lokat
dostęp do pieniędzy poprzez 720 bankomatów Banku BPH oraz 430 bankomatów sieci Euronet w całej Polsce
Konto Sezam Max, gwarantuje stały dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. Niezależnie od kwoty, jaką wypłacasz. Oprocentowanie dla konta Sezam Max to aż 4% w skali roku niezależnie od kwoty depozytu. To znacznie więcej niż wynosi inflacja. Dodatkowo istnieje możliwość dokonywania przelewów przez Internet.


(…)

…. Oprocentowanie dla konta Sezam Max to aż 4% w skali roku niezależnie od kwoty depozytu. To znacznie więcej niż wynosi inflacja. Dodatkowo istnieje możliwość dokonywania przelewów przez Internet.
wszystkie bankomaty w Polsce za darmo
wysokie oprocentowanie środków!
karta debetowa od ręki
10 dniowa e-lokata
przelewy przez internet 0 zł
limit w saldzie debetowym - nawet o 20% wyższy niż masz w tej chwili
Konto…
…. Zarówno nowe, jak i używane  o maksymalnej dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. kredyt w PLN, CHF, USD lub EUR  z możliwością przewalutowania,
maksymalny okres spłaty kredytu to 7 lat,
maksymalny wiek kredytowanego pojazdu to 9 lat,
stałe lub malejące raty,
oprocentowanie ustalane w oparciu o stawki rynkowe tj. stawki WIBOR/LIBOR 6M,
opłata przygotowawcza od 2%,
Bibliografia:
http://www.bph.pl
http…
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz