Analiza stylu przywództwa wybranej osoby na stanowisku kierowniczym

Nasza ocena:

3
Pobrań: 126
Wyświetleń: 1001
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Analiza stylu przywództwa wybranej osoby na stanowisku kierowniczym - strona 1 Analiza stylu przywództwa wybranej osoby na stanowisku kierowniczym - strona 2 Analiza stylu przywództwa wybranej osoby na stanowisku kierowniczym - strona 3

Fragment notatki:


Firma organizuje rocznie jeden Festiwal (kilka do kilkunastu koncertów w krótkim okresie czasu), dwa trzy duże koncerty oraz kilkanaście mniejszych koncertów i imprez.

Planowanie. Jedyną osobą podejmującą jakiekolwiek czynności planowania jest Prezes. To on wyznacza cele na krótkie, średnie i długie okresy. To on wybiera partnerów strategicznych, sam tworzy plany i oferty. Jest jedynyą osobą reprezentującą firmę na zewnątrz i uczestniczącą we wszystkich rozmowach i negocjacjach z partnerami. Zajmuje się zbieraniem informacji i ich analizowaniem.

(…)… interwału czasu, który zależy od Prezesa. Są to ustne pochwały udzielane w trakcie zebrań pracowników. Premie pieniężne są uzależnione zarówno od wyników działań całej grupy jak i od wyników realizacji działań poszczególnych pracowników. Premie przyznawane są sporadycznie w bardzo długich okresach czasu.

Często zdarza się sytuacja odwlekania nagrodzenia pracownika, przez co znacznie spada jego motywacja…

... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz