Sprawozdanie o firmie - wykład

Nasza ocena:

3
Pobrań: 49
Wyświetleń: 791
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Sprawozdanie o firmie - wykład - strona 1 Sprawozdanie o firmie - wykład - strona 2 Sprawozdanie o firmie - wykład - strona 3

Fragment notatki:

O FIRMIE Prowadzimy działalność o charakterze usługowo-handlowym. Nasz salon sukien ślubnych oraz zakład krawiecki mają siedzibę w Mielcu. Punkt sprzedaży mieści się przy ulicy Rynek 6, natomiast zakład krawiecki mieści się w odrębnym miejscu na obrzeżach miasta przy ulicy Żeromskiego 16. Na lokalizację salonu w tym miejscu wpłynął między innymi fakt, że w pobliżu nie znajdują się tego typu salony sprzedaży sukien ślubnych, w związku, z czym konkurencji brak. Poza tym jest to miejsce częstych spacerów, które skupia wielu przypadkowych przechodniów. W pobliżu znajduje się parking samochodowy. Duże znaczenie ma fakt, że w sąsiedztwie naszego salonu znajduje się wiele punktów usługowych takich jak: salon kosmetyczny, fryzjerski, fotograficzny, z którym prowadzimy współpracę, Salon Mody Polskiej, sklep z bielizną oraz biżuterią, co ma istotne znaczenie dla nas, gdyż oprócz wysokiego standardu sklepy te mają charakter komplementarny do naszych usług i teoretycznie mogą wspólnie zaspakajać potrzebę klienta. W naszym przypadku pani chcąca zakupić suknię ślubną może „przy okazji” umówić fryzjera dobrać dodatki, biżuterię a także wybrać garnitur dla męża , PRODUKT INGRID jest bezpośrednim producentem swoich wyrobów. Sam fakt posiadania własnej marki świadczy zakresie sile sprzedaży oraz daje możliwość większej kontroli nad jakością zakresie rodzajem oferowanych towarów. W zakresie oferowanych produktów i usług znajduje się: Sprzedaż sukien ślubnych lub uszycia na miarę Bogaty wybór dodatków -welony - stroiki - rękawiczki - podwiązki -pelerynki - ozdobne szpilki i upięcia do włosów Ponad to oferujemy także usługi dodatkowe: Doradztwo projektanta w zakresie fasonu, koloru oraz rodzaju materiału Możliwość dopasowania do figury w przypadku zakupu Możliwość umówienia się na przymiarkę w godzinach innych niż wyznaczone Możliwość wglądu do katalogów z modą ślubną i komputerowej prezentacji posiadanych wzorów sukien DYSTRYBUCJA USŁUG Salon INGRID prowadzi sprzedaż bezpośrednią. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych. Rynek docelowy tworzą kobiety o średnim i wysokim standardzie życia Wiek naszych klientek nie gra roli. Obsługa prowadzona jest na wysokim poziomie. Stosujemy preselekcyjną formę sprzedaży.

(…)

… wśród klientek. Dodatkowym udogodnieniem jest to, iż dajemy możliwość wykorzystywania nowych form sprzedaży ( karty płatnicze, karty kredytowe),co w dużym stopniu podnosi komfort usługi oraz zapewnia większą satysfakcję klientkom Logo naszej firmy ma kształt owalnej tablicy, na której umieściłyśmy nazwę naszej firmy-INGRID na tle koloru piaskowego i różu. Całość posiada złote obramowanie.
Nazwa
Nazwę…
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz