Projekt przedsiębiorstwa handlowo - produkcyjnego

Nasza ocena:

3
Pobrań: 448
Wyświetleń: 1799
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Projekt przedsiębiorstwa handlowo - produkcyjnego - strona 1 Projekt przedsiębiorstwa handlowo - produkcyjnego - strona 2 Projekt przedsiębiorstwa handlowo - produkcyjnego - strona 3

Fragment notatki:

Spis treści.
1. Charakterystyka wyrobu
1.1. Opis wyrobu
1.2. Opis procesu produkcyjnego
1.3. Wielkość produkcji
2. Analiza otoczenia
2.1. Dostawcy
2.2. Odbiorcy
2.3. Konkurenci
3. Proces podstawowy
3.1. Drzewo celów i zadań
3.2 Komórki organizacyjne
3.3. Hierarchia komórek
4. Proces zarządzania
4.1. Drzewo celów i zadań - proces zarządzania
4.2. Hierarchia komórek
5. Schemat organizacyjny
6. Zakres obowiązków i odpowiedzialności
7. Schematyczna analiza ilości osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie
1. Charakterystyka wyrobu 1.1. Opis wyrobu Firma „Mapei” dostarczać będzie na rynek produkty do montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego.
A. KLEJE
A.1. Kerabond - klej na bazie cementowej do płytek ceramicznych, mrozoodporny (warstwa klejąca do 5mm). Dopuszczalny okres użytkowania ponad 8h.
A.2. Kerafloor - klej na zewnątrz i wewnątrz do posadzek i ścian do: płytek ceramicznych, płyt elewacyjnych, kamienia naturalnego i płytek ceramicznych o nierównym spodzie. Czas schnięcia otwartego około 20 - 30 minut.
A.3. Adesilex P9 - super klej na bazie cementowej do płytek ceramicznych (grubość warstwy klejącej do 7mm). Służy do klejenia płytek na zewnątrz i wewnątrz budynku, do płytek ceramicznych i mozaiki szklanej na podłogi, ściany i sufity.
A.4. Isolastic - emulsja uelastyczniająca do zapraw klejowych Kerabond i Kerafloor. B. KLEJE CEMENTOWE
B.1. Latex Plus - domieszka elastyfikująca do mieszania z Keraquick zwiększająca elastyczność i przyczepność na trudnych podłożach. do montażu okładzin wewnątrz i na zewnątrz budynku z płytek ceramicznych. B.2. Granirapid - dwuskładnikowa zaprawa szybko klejąca i szybko twardniejąca do płytek ceramicznych oraz płyt z kamienia naturalnego i sztucznego (do grubości warstwy klejącej do 10mm).
B.3. Keracrete - emulsja gumy syntetycznej do mieszania z proszkiem keracrete lub cementem i piaskiem (do grubości warstwy klejącej 5mm).
C.WYPEŁNIACZE SPOIN
C.1. Ultracolor - szybko twardniejąca zaprawa do spoinowania o szerokościach od 2 do 20 mm nie dająca plam i wykwitów.
C.2. Keracolor - zaprawa do spoin do szerokości szczelin od 0 do 4 mm i od 4 do 15 mm.
C.3. Fugolastic - emulsja na bazie polimerów ulepszająca zaprawę do spoinowania szczelin keracolor. C.4. ... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz