Biznesplan firmy „BODYLINE”

Nasza ocena:

5
Pobrań: 588
Wyświetleń: 2268
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Biznesplan firmy „BODYLINE” - strona 1 Biznesplan firmy „BODYLINE” - strona 2 Biznesplan firmy „BODYLINE” - strona 3

Fragment notatki:


"Dodatkowo, każdy klient ma możliwość korzystania z naszej sauny, zarówno w ramach karnetów jak i wykupując pojedyncze wejścia. Istnieje także możliwość wykupienia karnetu na samą saunę, bez konieczności kupowania karnetu na nasze zajęcia sportowe.

O bezpieczeństwo i skuteczność prowadzonych zajęć dba nasza wykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów fitness. Ich fachowość poparta jest licznymi certyfikatami oraz latami doświadczenia w prowadzeniu zajęć fitness."

"Sprzęt sportowy dostarcza i serwisuje nam firma "TOP-GYM", która jest największym w kraju dostawcą markowego, profesjonalnego, sprzętu Siłowego i Cardio: maszyn siłowych, bieżni, maszyn eliptycznych, rowerów, stepperów, rowerów indoor-cycle oraz akcesoriów fitness.
Suplementy diety, odżywki oraz napoje izotoniczne dostarczane są przez firmę „MEGAPOWER.PL”, która szczyci się dużą różnorodnością asortymentu oraz wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży odżywek dla sportowców."

BIZNES PLAN
Firmy „BODYLINE”
OPIS PRZEDSIĘWZIĘCIA
Cele przedsięwzięcia Planujemy otworzyć fitness club. Podstawowym celem naszej firmy jest osiągnięcie pożądanego udziału w rynku (33%), a następnie pozyskanie czołowej pozycji wśród dostawców danej usługi z terenu dzielnicy Warszawa -Rembertów. Będzie to możliwe dzięki pracy i zaangażowaniu wysokiej klasy specjalistów, których zatrudniamy oraz dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu sportowego. Pozycja lidera na rynku pozwoli nam zwiększyć skalę usług, jak również pozyskać stałych klientów, co umożliwi obniżenie kosztów jednostkowych i zapewni długotrwałe zyski. Przedsięwzięcie ma szansę powodzenia ze względu na kształtowanie się nowego trybu życia. Wybór formy prawnej
Spółka jawna, „BODYLINE” pięciu wspólników: J.Walasek, M. Wiśniewska, B. Grzegrzółka, D. Lewczuk, A. Jakubiak.
Lokalizacja firmy
Warszawa Rembertów, ul. Czerwonych Beretów 23, 00-950 Warszawa
Twórcy przedsięwzięcia: K. Bura, M. Wiśniewska, B. Grzegrzółka, D. Lewczuk, A. Jakubiak
OPIS PRODUKTU Cechy oferowanego produktu (usługi)
Nasz fitness club oferuje swoim Klientom szeroką gamę usług z zakresu ćwiczeń aerobowych, rozciągających i wzmacniających. Klienci mogą wybierać spośród następujących zajęć, dostosowując je do swoich umiejętności, wieku i kondycji fizycznej:
TBC (TOTAL BODY CONDITIONING) - to jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, wzmocnić siłę mięśni oraz poprawić koordynację ruchów.
ABT (ABDOMINAL, BUTTOCKS, THIGHS) - klasyczna rozgrzewka, po której następuje seria gimnastycznych ruchów i pozycji szczególnie nastawionych na mięśnie brzucha, pośladków oraz ud, idealnych dla rzeźbienia ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, a powtarzając ją regularnie, osiąga się wynik w postaci silniej i kształtnej sylwetki. STEP - ćwiczenia wykonywane poprzez wchodzenie i schodzenie ze stopnia platformy w różnym tempie. Możliwość regulacji wysokości zwiększa intensywność zajęć.
AEROBOX - typowe ćwiczenia aerobiku zostały wzbogacone o elementy kick-boxingu i boksu. Ćwiczenia opierają się na ciosach prostych i sierpowych oraz typowej pracy nóg, charakterystycznych w tej dyscyplinie sportowej.
FAT BURNING - SPALANIE TŁUSZCZU - osoby wykonują w takt niezbyt szybkiej muzyki bardzo proste, niezbyt męczące ćwiczenia, tworzące nieskomplikowany układ choreograficzny. Trening o umiarkowanej intensywności. Nie ma mowy

(…)

…, niezbyt męczące ćwiczenia, tworzące nieskomplikowany układ choreograficzny. Trening o umiarkowanej intensywności. Nie ma mowy o skokach, wymachach czy energicznych ruchach. Tajemnicą sukcesu jest bowiem taki trening, który pozwala utrzymać stałe tętno 120-130 uderzeń na minutę, bo wtedy najłatwiej pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Zajęcia polecane są osobom z nadwagą, chcącym zrzucić zbędne kilogramy.
HI-LO - to kombinacja kroków aerobiku ujęta w logiczny układ ćwiczeń o dużej intensywności, pozwalająca się wypocić, wytańczyć, spalić tkankę tłuszczową, poprawić kondycję i koordynację ruchową. PILATES - system ćwiczeń fizycznych którego celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Metoda ta przyczynia…

pomieszczenie socjalne wyposażone jest w: czajnik elektryczny, mikrofalę, zlew kuchenny z blatem, szafkę na naczynia (10 kubków, 10szklanek, 10 talerzy, 10 miseczek, 10 zestawów sztućcy, deska do krojenia, 2 noże kuchenne), stolik i 4 krzesła,- 3000zł
recepcja wyposażona jest ponadto w: telefon stacjonarny, komputer, drukarkę, biurko, krzesło biurowe, szafkę na suplementy, lodówkę na napoje izotoniczne, ławkę…
… dla Panów, 1 przy WC dla personelu,
saunę mogącą pomieścić jednocześnie max.6 osób,
pomieszczenie socjalne wyposażone jest w: czajnik elektryczny, mikrofalę, zlew kuchenny z blatem, szafkę na naczynia (10 kubków, 10szklanek, 10 talerzy, 10 miseczek, 10 zestawów sztućcy, deska do krojenia, 2 noże kuchenne), stolik i 4 krzesła,
recepcja wyposażona jest ponadto w: telefon stacjonarny, komputer, drukarkę…
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz