Wzór-Wniosek o wznowienie postępowania administracyjnego

Nasza ocena:

3
Wyświetleń: 1141
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Wzór-Wniosek o wznowienie postępowania administracyjnego - strona 1

Fragment notatki:

Brzeg, 10.10.2000 Starosta Powiatowy
w Opolu
Wnioskodawca: Jan Nowak
Brzeg
Popielowice 6 WNIOSEK O WZNOWIENIE POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO Wnoszę o wznowienie postępowania zakończonego wydaniem decyzji ostatecznej z 1.11.1999 r, z powodu wydania decyzji na podstawie fałszywych dokumentów.
Uzasadnienie Decyzją z 1.11.1999 r. kierownik Urzędu Rejonowego w Brzegu wydał mi, a właściwie osobie, która mnie udawała, posługując się moim dowodem osobistym, zgłoszenie działalności gospodarczej.
Wydany dokument, w dniu wydania był już nieważny ponieważ został wydany na podstawie nieważnego dokumentu, mojego utraconego dwa miesiące wcześniej dowodu osobistego. O utracie dowodu osobistego niezwłocznie powiadomiłem Komisariat Policji w Brzegu oraz Urząd Gminy w Brzegu, gdzie wydano mi nowy dokument tożsamości.
W międzyczasie miałem wypadek samochodowy na skutek czego przebywałem trzy miesiące w szpitalu w Brzegu.
Po opuszczeniu szpitala dowiedziałem się, że ktoś dokonał zakupów na mój rachunek, posługując się dokumentami wystawionymi na mnie. W przedmiotowej sprawie obecnie prowadzi postępowanie policja w Brzegu i Opolu.
Z uwagi na powyższe na podstawie art. 145 § l pkt l k.p.a. wnoszę o wznowienie postępowania administracyjnego w przedmiotowej sprawie, ponieważ w chwili obecnej nie zamierzam prowadzić żadnej działalności gospodarczej
Jan Nowak
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz