Projekt - Karma dla psów

Nasza ocena:

3
Pobrań: 98
Wyświetleń: 854
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Projekt - Karma dla psów - strona 1

Fragment notatki:

Produkt: KARMA DLA PSÓW- Najpopularniejszym pożywieniem dla psów są karmy suche. Taka forma pokarmu jest chętnie jedzona przez psy, łatwa do podania, a dodatkowo zaspokaja zapotrzebowanie na większość składników odżywczych. Karmy suche są bardzo dobrym wyborem dla osób mających na uwadze zdrowie i dobre samopoczucie swojego psa. Oferowane przez nas karmy suche dla psów odpowiadają na potrzeby zwierzaków:
Różnej wielkości , rasy oraz prowadzących różne tryby życia , a ponadto dostosowane są do psów w każdym wieku . Wymiary strategiczne modelu dla produktu:
Strategie modelu:
1- Strategia pieskiego życia(Quick grow) - strategia niskiej jakości i jednego segmentu. Strategia opiera się na zaspokojeniu potrzeb jednej grupy docelowej, posiadającej np. psy które prowadzą bardzo aktywny tryb życia jednocześnie produkując karmę niskiej jakości. 2- Strategia tłustego życia (Fat Dog) - strategia wysokiej jakości i jednego segmentu docelowego, ze względu na małą liczbę segmentów, strategia skupia się na wytwarzaniu produktów dla tej grupy odbiorców z należytą starannością, co idzie w parze z wysoką jakością. 3-Strategia umiarkowana -strategia opiera się na sprzedaży produktów niskiej jakości różnym segmentom. Firma skupia się na wytwarzaniu karm dla psów wg takich segmentów jak : wiek psa, rasa psa, tryb życia i jego wielkość i inne. Z racji, że chce zaspokoić pragnienia wielu segmentów naraz, produkty tracą na jakości. 4- Strategia dojrzałego życia (Old Dog) - strategia oparta na założeniu „Zaspokajamy potrzeby wszystkich z jak największą starannością”, Pomimo wielu segmentów docelowych, firma każdy produkt wytwarza przy pomocy najwyższych jakościowo składników.
Wymiary dla produktu: POKARM DLA PSÓW Jakość produktu
Niska
Wysoka
Możliwość segmentacji
Mało segmentów
1.Strategia pieskiego życia 2.Strategia tłustego życia
Dużo segmentów
3.Strategia umiarkowana
4.Strategia dojrzałego życia
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz