Potencjał efektów - omówienie

Nasza ocena:

3
Wyświetleń: 700
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Potencjał efektów - omówienie - strona 1

Fragment notatki:

STRUKTURA LOGISTYCZNEGO POTE N CJAŁU EFEKTÓW (potencjał [pierwszego rodzaju) - Logistycznie zorientowane rzeczywiste zasoby wiedzy , kompetencji i innowacji w przeds., tworzące bezpośrednią bazę dla operacyjnych procesów i podstaw tworzenia wartości; (poten cjal drugiego rodzaju) - zorientowanie na wspomaganie rozwoju i rozbudowy, jak również efektywne wykorzystanie potencjału pierwszego rodzaju. SYSTEM EFEKTYWNOŚCI - Mechanizm kreowania efektywności, wykorzystanie efektów i nakładów oraz ich wykorzystanie. System logistyczny - zbiór elementów logistycznych, których powiązania konkretyzują się poprzez procesy transformacji (w sensie czasowo-przestrzennym, ilościowym i jakościowym w sferze przepływów towarów i informacji).
SYSTEM LOGISTYKI - Zbiór elementów log. których powiązania konkretyzują się poprzez transformacji. Między tymi elementami zachodzą ścisłe skonkretyzowane w sensie organ. powiązania. Oznacza to, że w praktyce struktury systemowe konstytuują tylko te procesy log. które są przyporządkowane w sposób systematycznych rozwiązań organizacyjnych. Koncentruje się na zarządzaniu i kontroli zapasów , stanowiących ogniwo wiążące działalność produkcyjną przeds. z zapotrzebowaniem odbiorców na towary.
SYSTEM TWORZENIA WRATOŚCI - Podstawowe zorientowane na osiągnięcie wartości i korzyści ekonomiczno-rynkowych - materialne i log. procesy transformacji.
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz