Część ustna egzaminu

Nasza ocena:

3
Pobrań: 21
Wyświetleń: 763
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Część ustna egzaminu - strona 1

Fragment notatki:

Część ustna egzaminu/ zaliczenia lektoratu języka niemieckiego: Prezentacja multimedialna przygotowana przez studenta i zaprezentowana na zajęciach na forum grupy:
-tematyka i język specjalistyczny,
-poprawność gramatyczna wypowiedzi, -poprawność stylistyczna wypowiedzi, -płynność wypowiedzi, akcentacja.
Prezentacja powinna zawierać od 15 do 20 slajdów. Pierwszy slajd: Logo Uniwersytetu Rzeszowskiego - dostępne na stronie www Thema: (temat - na środku strony) Bearbeitet von: (opracowany przez - na dole strony - należy podać imię, nazwisko, rok i kierunek studiów w języku niemieckim)
Kolejne slajdy: Prezentacja tematu zawierająca tekst oraz zdjęcia, tabele, wykresy (podpisane). Istnieje możliwość zamieszczenia krótkich filmików w prezentacji.
Przedostatni slajd (ewentualnie 2 lub 3 w zależności od ilości słownictwa) Wortschatz zum Thema: (słownictwo do tematu - należy wymienić słownictwo specjalistyczne znajdujące się w prezentacji z tłumaczeniem na język polski)
Ostatni slajd: Bibliografie/Quellen: (bibliografia, źródła - należy podać pozycje literatury oraz linki odsyłające do stron, z których Państwo skorzystali przygotowując prezentację.)
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz