BIZNES PLAN - Wizerunek firmy

Nasza ocena:

4
Pobrań: 105
Wyświetleń: 3710
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
BIZNES PLAN - Wizerunek firmy - strona 1

Fragment notatki:

docx o objętości 23 stron. Notatka to przykładowy biznes plan, który ma posłużyć do określenia rentowności firmy na dwa lata działalności.

Notatka pozwala na zaznajomienie się z następującymi informacjami: firma i branża, historia i obecna sytuacja firmy, wizja misja i cele do osiągnięcia, analiza rynku, analiz SWOT, model scenariuszowy, plan sprzedaży i marketingu, oferowane usługi, plan zarządzania i działania, opis działalności, harmonogram działań, plan finansowy, nakłady inwestycyjne i źródła ich finansowania. Ponadto notatka uzupełniona jest o streszczenie, spis treści oraz słownik terminologii specjalistycznej.

Notatka pozwoli na zaznajomienie się z konstrukcją biznes planu.

BIZNES PLAN
Streszczenie projektu przedsięwzięcia
Celem poniższego biznes planu jest otwarcie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą „KINGS OF ROADS” Sp. Z. o. o.
Biznes plan ma posłużyć do określenia rentowności firmy na najbliższe dwa lata działalności.
Statutową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż akcesoriów motocyklowych. Działalność firmy opierałaby się na jednostkowej produkcji asortymentów, przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz poprawieniu jakości poprzez użycie najlepszych materiałów. Nasza oferta kierowana jest dla osób których jazda na motorze jest czymś więcej niż tylko pokonywaniem kolejnych kilometrów, dla osób chcących nadać indywidualny wygląd swojej maszyny przy jednoczesnej poprawie komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy W przyszłości planuje się rozbudowę hali produkcyjnej, otwarcie salonów pod własnym brendem oraz rozszerzenie zakresu działalności o masową produkcję w oparciu o linie technologiczne. Planuje się również nawiązanie współpracy z wiodącymi producentami motocykli takich jak: Harley Davidson, Honda i Yamaha. Firmy te będą reklamowane na terenie sieci sklepów firmowych.
Spis treści
1. Firma i branża
a) Historia i obecna sytuacja firmy
„KINGS OF ROADS ” Sp. z o.o.
Adres:
41-700 Gliwice Ul. Portowa 5 Telefon kontaktowy: 0 99 666 87 69
Planowane rozpoczęcie działalności: 01.02.2011
Właściciele: …………………….
W początkowej fazie działalności przedsiębiorstwa: rynek krajowy
Wkład założycielski:
…………. - grunt + hala oraz kapitał w wysokości 35 000
-………… - kapitał wysokości  100 000
-…………..- kapitał w wysokości 65 000 zł oraz samochód transportowy marki Fiat Ducato
- ………….. - kapitał w wysokości 80 000 zł oraz certyfikat spawalnictwa techniką MAG 135, certyfikaty niezbędne do uruchomienia produkcji oraz specjalistyczne oprogramowanie wykorzystywane do wykonywania projektów
Do rozpoczęcia działalności niezbędny jest kapitał w wysokości 390 000 zł, przeznaczony na umaszynowienie firmy. Wkład właścicieli wynosi 290 000 zł pozostała kwota w wysokości 100 000 zł zostanie uzupełniona kredytem uzyskanym w ING Bank Śląski S. A w Gliwicach przy opracowaniu na poziomie 8,9% w skali roku. Kredyt zostanie spłacony w ciągu 2lat z wygospodarowanego zysku.


(…)

… po obu stronach głównego reflektora przedniego w motocyklu. Lightbary stosuje się głównie w motocyklach typu chopper i cruiser. Najczęściej są chromowane. Prawie zawsze oba reflektory boczne mają równą średnicę i ich średnica jest mniejsza od średnicy reflektora głównego. Lightbary wykorzystuje się jako światła drogowe (długie) motocykla.
Gmole to specjalna rama wykonana z rury giętej lub spawanej…
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz