Zawiadomienie wierzyciele o zamiarze sprzedaży

Nasza ocena:

3
Pobrań: 7
Wyświetleń: 441
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Zawiadomienie wierzyciele o zamiarze sprzedaży - strona 1

Fragment notatki:

ZAWIADOMIENIE WIERZYCIELA O ZAMIARZE SPRZEDAŻY ZASTAWIONEGO TOWARU ......................., dnia .......................
Adresat:........................................
Na ręce dłużnika ................................................................................................. (imię i nazwisko)
adres: ...................................... od wierzyciela ....................................... (imię i nazwisko, adres).
Niniejszym przypominam, że zgodnie z ustaleniami umowy zawartej dnia .................................., (opis rzeczy) ................................. została dana pod zastaw jako zabezpieczenie płatności wierzycielowi ................................... (imię i nazwisko).
Jeżeli w terminie ................................. dni nie zostanie przekazana na rzecz wierzyciela ................................. określona w umowie sprzedaży kwota ............................. PLN wraz z odsetkami naliczonymi od dnia dzisiejszego do dnia dokonania płatności, wierzyciel przejmie zastawioną rzecz na własność i dokona jej sprzedaży. Jeżeli zostanie ona sprzedana za kwotę niższą od uzgodnionej w umowie, wierzyciel zwróci się o dopłatę do uzgodnionej kwoty.
Wierzyciel: ......................
Podpis: ...................... ... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz