Wzór-Pośrednictwo w handlu nieruchomościami

Nasza ocena:

3
Wyświetleń: 385
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Wzór-Pośrednictwo w handlu nieruchomościami - strona 1

Fragment notatki:

POŚREDNICTWO W HANDLU NIERUCHOMOŚCIAMI ....................., dnia ................
Adresat: .........................................
Szanowni Państwo,
w części ogłoszeniowej jednego z czasopism zwróciliśmy uwagę na Państwa ofertę sprzedaży i postanowiliśmy zaoferować nasze usługi.
Zajmujemy się pośrednictwem przy sprzedaży nieruchomości i w tej dziedzinie współpracujemy z podobnymi firmami na terenie całego kraju.
Jesteśmy przekonani, że potraficie Państwo sami sprzedać nieruchomość, ale nasza firma posiada pewne dodatkowe preferencje. Nasze kontakty umożliwiają nam znalezienie kupców na nieruchomości, które są przedmiotem Państwa oferty. Potencjalni kupcy częstokroć mieszkają w odległych rejonach kraju i nie mają możliwości przeczytania ogłoszenia. Poza tym, część kupców chętniej nabywa nieruchomości poprzez pośredników, nie czytając żadnych ogłoszeń ani nie kontaktując się z właścicielem. Nasza firma zajmuje się wyłącznie sprzedażą i z pewnością dlatego możemy się pochwalić tyloma sukcesami.
Chętnie porozmawialibyśmy z Państwem o możliwościach nawiązania wzajemnie korzystnej współpracy. Nie pobieramy żadnej zaliczki, dopóki nie sfinalizujemy ewentualnej transakcji. Prosimy o informację, czy jesteście Państwo zainteresowani spotkaniem z nami.
Z poważaniem,
...............................................
(podpis)
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz