Kryteria przyjęć II stopnia, niestacjonarne, geografia, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków

Nasza ocena:

3
Wyświetleń: 1232
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Kryteria przyjęć II stopnia, niestacjonarne, geografia, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków - strona 1

Fragment notatki:

Studia II stopnia
Notatka to kryteria przyjęć na studia uzupełniające magisterskie na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Niniejsze zasady przyjęć pochodzą z rekrutacji na kierunek geografia. Kryteria dotyczą studiów II stopnia prowadzonych w trybie niestacjonarnym.

Kierunek geografia
Poziom studiów II stopień
Długość studiów 2 lata
Tryb studiów niestacjonarne
Limit miejsc Liczba miejsc zostanie podana w terminie późniejszym
Wymagane wykształcenie kandydata Studia przewidziane dla absolwentów studiów I i II stopnia (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) kierunków: geografia, gospodarka przestrzenna, turystyka i rekreacja, ochrona środowiska oraz innych kierunków studiów.
Studenci po I roku studiów dokonują wyboru jednej ze specjalności nauczycielskich:- geografia (bez II przedmiotu)- geografia z przyrodą- geografia z podstawami przedsiębiorczości- geografia z wiedzą o społeczeństwielub jednej ze specjalności nienauczycielskich:- geografia fizyczna- geografia z geoturystyką- geografia z przedsiębiorczością i gospodarką przestrzenną- geografia regionalna Ameryki Łacińskiej- geografia regionalna Azji Południowej- geografia regionalna Dalekiego Wschodu- geografia z turystyką- geografia z zarządzaniem środowiskiem geograficznymWarunkiem uruchomienia specjalności jest zgłoszenie się min. 30 osób.
Kryteria przyjęć Konkurs dyplomów studiów I  i II stopnia (licencjata, inżyniera, magistra) - dla absolwentów kierunków: geografia, gospodarka przestrzenna, turystyka i rekreacja, ochrona środowiska.
Egzamin pisemny (test) z geografii - dla absolwentów studiów I i II stopnia (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) innych kierunków.
Termin rejestracji elektronicznej 1 czerwca - 13 lipca 2012 r. Termin i miejsce składania dokumentów 28 czerwca - 13 lipca 2012 r. Miejsce składania dokumentów będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
Data rozpoczęcia egzaminów 17 lipca 2012 r.
Szczegółowe informacje o dacie i miejscu egzaminu Komisja Rekrutacyjna przekazuje bezpośrednio kandydatowi
Data ogłoszenia listy przyjętych na studia 18 lipca 2012 r.
Termin i miejsce dokonania wpisu na studia do 20 lipca 2012 r. Miejsce wpisu na studia będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
Opłata za semestr nauki Wysokość opłaty zostanie podana w terminie późniejszym


(…)

… oraz innych kierunków studiów.
Studenci po I roku studiów dokonują wyboru jednej ze specjalności nauczycielskich: - geografia (bez II przedmiotu) - geografia z przyrodą - geografia z podstawami przedsiębiorczości - geografia z wiedzą o społeczeństwie lub jednej ze specjalności nienauczycielskich: - geografia fizyczna - geografia z geoturystyką - geografia z przedsiębiorczością i gospodarką przestrzenną - geografia regionalna Ameryki Łacińskiej - geografia regionalna Azji Południowej - geografia regionalna Dalekiego Wschodu - geografia z turystyką - geografia z zarządzaniem środowiskiem geograficznym Warunkiem uruchomienia specjalności jest zgłoszenie się min. 30 osób.
Kryteria przyjęć Konkurs dyplomów studiów I  i II stopnia (licencjata, inżyniera, magistra) - dla absolwentów kierunków: geografia, gospodarka…
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz