Almette vs. Philadelphia - projekt

Nasza ocena:

3
Pobrań: 539
Wyświetleń: 1988
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Almette vs. Philadelphia - projekt  - strona 1 Almette vs. Philadelphia - projekt  - strona 2 Almette vs. Philadelphia - projekt  - strona 3

Fragment notatki:


Opakowania w marketingu ALMETTE vs. PHILADELPHIA Almette vs. Philadelphia Jest to pani w podeszłym wieku, lat około 70. Mieszka w Szwajcarii, na wsi, w starym domu nieopodal lasu u podnóża gór. Sama prowadzi gospodarstwo, w którym ma kury oraz krowy. Co wieczór oporządza gospodarstwo, zbiera zniesione kurze jaja, doi krowy. Do miasta jeździ rzadko, jest bez wykształcenia, całe życie spędziła zajmując się domostwem. Ma długie siwe włosy, zaplatane w koka, który schowany jest pod granatową chustką, w kwiecisty wzór. Mimo ciągłym pracom w ogrodzie, domu oraz przy zwierzętach, nosi zawsze czysty, kwiecisty fartuch. Ma szczupłą sylwetkę i około 160 wzrostu. Co niedziele na obiad przyjeżdża do niej rodzina, mieszkająca w mieście. Wnuczęta, które spędzają u niej wakacje, ją uwielbiają, gdyż mimo swojego wieku, tryska energią, jest szczera oraz ma poczucie humoru. Sąsiedzi znają ją jako skromną, dobrą, uczciwą, nigdy nie narzekającą na swój los osobę.
Philadelphia urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Jest rodowitą amerykanką. Jest to młoda kobieta, mająca lat ok. 24 - 34. Mieszka w Nowym Jorku. Apartament, w którym mieszka mieści się w nowoczesnym wieżowcu na Manhattanie w samym sercu miasta. Jest absolwentką Harwardu, ukończyła studia z tytułem magistra zarządzania, co dało jej przepustkę do dalszej kariery. Jest kobietą niezwykle utalentowaną, inteligentną. Obecnie zajmuje stanowisko Asystentki Zarządu w prężniej rozwijającej się firmie na Manhattanie. Jest bardzo ambitna, pracowita i solidna. Swoje obowiązki wykonuje niezwykle precyzyjnie. Interesuje ją wystrój wnętrz, myśli nad otworzeniem firmy w tej branży. Philadelphia, w każdej chwili inwestuje we własną osobę. Chodzi na kursy marketingu, biznesu oraz negocjacji. Świetnie umie trzy języki: Niemiecki, Hiszpański, Francuski. Regularnie uczęszcza na fitness.
Z racji tego iż mieszka w samym centrum miasta, wszędzie ma blisko. Rzadko gotuje obiady, ponieważ jada na mieście w najlepszej knajpie u swojego przyjaciela, który specjalnie dla niej przyrządza dania wegetariańskie. Philadelphia zdaje sobie sprawę iż zdrowy tryb życia jest bardzo ważny odżywia się zdrowo, jej dieta składa się z 70% z owoców i warzyw.

(…)

…, aczkolwiek w swojej garderobie woli kolory czerni, bieli i szarości. Zdobią ją dodatki ze srebra a także kolorowe szale i apaszki.
Ankieta
Jesteśmy studentkami wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Chcemy przeprowadzić krótką ankietę dotyczącą opakowań wybranych przez nas produktów. Prosimy o waszą szczerą opinię, która pomoże nam w przeprowadzeniu badania. Ankieta jest anonimowa.
Dziękujemy
Produkty…
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz