Wzór-Wniosek o bez przetargowe nabycie nieruchomości

Nasza ocena:

3
Pobrań: 21
Wyświetleń: 798
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Wzór-Wniosek o bez przetargowe nabycie nieruchomości - strona 1

Fragment notatki:

Wrocław, 11.10.2000 r.
Prezydent Miasta Wrocławia wnioskodawca: Towarzystwo Przyjaciół Wrocławia
we Wrocławiu
ul. Mokra 11
56-555 Wrocław
reprezentowany. przez Zarząd
w osobie Adam Kowal - prezes Wniosek o bez przetargowe nabycie nieruchomości W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Wrocławia, którego jestem statutowym przedstawicielem wnoszę o:
O bez przetargowe przekazanie nam, jako Stowarzyszeniu prowadzącemu działalność charytatywną, na mocy art. 31 i art. 37 ust. 2 kpt. 3 ustawy o gospodarce nieruchomościami, nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Rybacka 10, oznaczonej w ewidencji gruntów nr 123 o powierzchni 999 m2 ze sprzedażą budynku, w którym mieści się obecnie Urząd Skarbowy. Jednocześnie w oparciu o przepis art. 70 ust. 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami, o rozłożenie ceny sprzedaży budynku na równe raty, na okres 100 lat.
Adam Kowal - Prezes

(…)

… prowadzącemu działalność charytatywną, na mocy art. 31 i art. 37 ust. 2 kpt. 3 ustawy o gospodarce nieruchomościami, nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Rybacka 10, oznaczonej w ewidencji gruntów nr 123 o powierzchni 999 m2 ze sprzedażą budynku, w którym mieści się obecnie Urząd Skarbowy. Jednocześnie w oparciu o przepis art. 70 ust. 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami, o rozłożenie ceny…
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz