Wykład (4)

Nasza ocena:

3
Wyświetleń: 434
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Wykład  (4) - strona 1

Fragment notatki:

3.1 Jakie dążenia są dla ciebie najważniejsze w życiu.
Każdy człowiek ma jakieś marzenia, do czegoś dąży, rezygnuje z jednych rzeczy na rzecz innych.
Również ja, jak każdy normalny człowiek dążę do czegoś. Rozpocząłem studia aby zdobyć niezbędnej wiedzy teoretycznej, otrzymać dyplom i móc się szczycić tytułem magistra. Studia mają mi ułatwić znalezienie dobrej, satysfakcjonującej mnie pracy, a wiadomo że w dzisiejszych czasach brak wykształcenia wyższego bardzo utrudnia znalezienie pracy a czasem nawet uniemożliwia jeżeli marzy nam się jakieś bardziej ambitne stanowisko.
Kolejnym krokiem będzie założenie rodziny bowiem pieniądze szczęścia nie dają, a samotny człowiek nie może w pełni cieszyć się życiem i wynosić z niego to co najlepsze gdy nie ma rodziny.
Po przez pracę dążę do zapewnienia sobie i rodzinie niezależności finansowej, bezpieczeństwa. Pieniądze szczęścia nie dają ale ułatwiają i umilają życie, pozwalają unikać czy rozwiązywać niektóre problemy a niestety właśnie część problemów wynika z braku pieniędzy. Dlatego dążę do znalezienia dobrej, sprawiającej mi przyjemność pracy, założenia rodziny i zapewnienia im bezpieczeństwa, ponieważ są to chyba najważniejsze rzeczy.
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz