Partnerzy

Notatek.pl to serwis skupiający studentów z całej Polski.
Funkcjonuje od 2009 roku.

Co nas wyróżnia:

ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników

ruch na poziomie 300 000 unikalnych użytkowników

rozpoznawalność marki wśród studentów z całej Polski

Współpracujemy z:

Shake It
Pożegnaj się z problemami dotyczącymi wyboru miejsca na wyjazd wakacyjny czy zimowy! Olej biura podróży które wcale się Tobą nie interesują tylko chcą od Ciebie kasy. SHAKE IT! zmienia filozofię wyjazdów studenckich!

Projekt Wyjazd
Nieszablonowe wyjazdy i eventy dla każdego studenta. Jeździmy z Wami po całej Europie i gwarantujemy zawsze wspaniałą zabawę. Organizujemy wydarzenia sportowe, muzyczne i wiele innych. Poznaj nas na www.projektwyjazd.pl

Podaj dalej
Chcemy razem z wami budować studenckie media z pomysłem. Skupić się na ważnych zagadnieniach, rzucić nieco świeżego spojrzenia na trudne i niepopularne tematy, zadawać pytania tam, gdzie brak odpowiedzi. Tworzyć rzetelne dziennikarstwo na wysokim poziomie.
Wspieramy ciekawe inicjatywy i kreatywne rozwiązania studenckie. Dzięki nam dowiesz się co dzieje się w twoim mieście, jakkulturalnie spędzić czas po godzinach. Co nowego na twojej uczelni, jak mądrze inwestować w karierę i swój rozwój. A także sprawdzisz czy dobry z ciebie podróżnik, weźmiesz udział w naszych konkursach i porozmawiasz z... naszymi gośćmi.

Let Me Out
Chcesz kreatywnie spędzić czas z przyjaciółmi. Organizujesz urodziny, planujesz niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski. Znudziły Ci się szablonowe imprezy integracyjne. Pokój zagadek czeka...

www.szkolenia24h.pl to obszerny i nieustannie aktualizowany portal prezentujący szkolenia z dosłownie każdej dziedziny, a także unikalna baza najlepszych firm szkoleniowych i ośrodków z całej Polski.
W czasach, gdy rynek szkoleń rozwija się coraz dynamiczniej, a oczekiwania klientów rosną z roku na rok, potrzebne są usługi wykraczające poza standardowe rozwiązania – te nowoczesne rozwiązania dostarcza serwis http://www.szkolenia24h.pl/

Studiowac.pl to portal dla maturzystów i osób wybierających się na studia.

Mojapsychologia.pl jest poświęcona temu, co każdego z nas interesuje najbardziej- nam samym i naszemu rozwojowi. W jednym miejscu znajdziesz rozwojowe szkolenia, inspirujące artykuły oraz ciekawostki ze świata psychologii. Otwartość na doświadczenia pozwala nam rozszerzać działalność, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Pracując w przyjaznej atmosferze, tworzymy miejsce, które sprzyja rozwojowi człowieka.

Party Camp
Ideą wyjazdów organizowanych przez Party Camp jest całodobowa integracja oraz przeżycie najlepszych chwil swojego życia podczas różnych festiwali, majówek, sylwestrów, wakacji oraz wyjazdów na narty w Polsce i zagranicą.

Serwis SZKOLENIA.COM należy do Grupy JOBS.PL i jest najstarszym serwisem szkoleniowym w Polsce, nieprzerwalnie działającym od 2001 roku.
Od samego początku działalności serwis nieustannie się rozwija dopasowując swoją ofertę i funkcjonalność do potrzeb każdej firmy szkoleniowej, każdego hotelu, ośrodka szkoleniowego, a przede wszystkim do wymogów użytkowników, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Coś Nowego
Portal studencki zrzeszający młodych, zdolnych i rozwijających się dziennikarzy.

Przedsiebiorcza.com
Codzienna dawka inspiracji i motywacji do rozwijania własnej firmy, i kariery!

Pismo kulturalne „Fragile” to kwartalnik poświęcony kulturze współczesnej, forum wymiany myśli i analizy postaw.

Serwis Praktyki.pl przeznaczony jest dla studentów i absolwentów wszystkich kierunków uczelni wyższych. Znajdziesz tutaj aktualne oferty praktyk i staży - publikowane przez prywatnych przedsiębiorców, jednostki samorządowe i uczelniane biura karier.

Vocabla to platforma do nauki angielskiego słownictwa dostępna przez przeglądarkę i aplikacje mobilne. Na całym świecie już ponad 400 000 osób rozpoczęło przygodę z Vocablą. Tłumacz, zbieraj i zapamiętuj angielskie słówka.

AIESEC to organizacja obecna w 107 krajach świata, licząca 50 000 członków, jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów.

Studenckie Koło Naukowe SKN OPTEAM działa od 2005 roku na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Członkowie koła to grupa studentów głównie z kierunku Logistyka ale również Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, Ekonometrii i Informatyki oraz innych kierunków Wydziału Ekonomiczno- Socjologicznego UŁ oraz Wydziału Zarządzania UŁ.Zajmujemy się poszerzaniem naszej wiedzy z zakresu wspomagania decyzyjnego i wykorzystania metod ilościowych a przede wszystkim konfrontujemy teorię z praktyką, działamy kreatywnie, realizujemy ambitne projekty, rozwijamy umiejętności perswazji, przemawiania, organizacji czasu oraz zaspokajamy potrzebę samorealizacji. Naszymi głównymi projektami jest Ogólnopolski Konkurs Logistyczny LOGICO, Ogólnopolska Łódzka Konferencja Logistyczna oraz Międzynarodowa Konferencja Naukowa International Dimensions in Economics.

Student Travel to największe w Polsce biuro podróży dla grupy docelowej: 18-35 lat. Student Travel to ogromna struktura opierająca się na wielu płaszczyznach kontaktu z klientami.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa z ang. European Law Students’ Association (ELSA) jest największą, apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa.

Akademickie Radio LUZ to niekomercyjna rozgłośnia radiowa, działająca przy Politechnice Wrocławskiej. Jej słuchacze to ludzie młodzi, nie tylko ciałem, ale przede wszystkim duchem. Tym, co nadaje Radiu LUZ charakter i wyróżnia spośród tysięcy stacji radiowych jest proponowana muzyka, jakiej nie sposób usłyszeć w komercyjnych mediach - najświeższe dźwięki z pogranicza elektroniki oraz innych gatunków. Radia można słuchać na fali 91,6 fm we Wrocławiu lub przez www.radioluz.pwr.wroc.pl.

Serwis informacyjny oraz e-learningowy stworzony z myślą o studentach prawa i aplikantach. Codziennie publikujemy nowe artykuły i wiadomości z obszaru prawa. Poruszamy problemy związane z nowelizacją przepisów, a także problemami z interpretacją aktualnie obowiązujących regulacji. Proponujemy także odrobinę rozrywki, informując o ciekawych wydarzeniach, konkursach czy nowościach ze świata książki i filmu.
sPrawnikowy e-learning to nowoczesny, multimedialny system pomocy naukowych dla osób przystępujących do egzaminów na studiach prawniczych, egzaminów wstępnych na aplikacje, kolokwiów aplikacyjnych oraz egzaminów zawodowych.
Celem udostępnianych przez nas materiałów jest szybkie i skuteczne przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów (testowych, pisemnych opisowych oraz ustnych) ze wszystkich dziedzin prawa. Bazę materiałów tworzą e-booki, audiobooki, kazusy oraz program testowy. W każdym e-booku znajdują się szczegółowe omówienia w formie ułatwiającej przyswojenie wiedzy: czytelne hasła, wytłuszczenia, podkreślenia i kolory, wykresy, diagramy oraz tabele. W każdym audiobooku - kilkanaście godzin nagrania symulacji egzaminu ustnego z całego materiału zawartego w e-booku.

Fiszkoteka to połączenie nauki języków obcych z nowoczesnymi technologiami.

Historykon to miejsce, w którym spotykają się pasjonaci historii.

Alternativ s.c., to nowoczesna firma, której przedmiotem działania jest organizacja kursów i szkoleń. Firma powstała na bazie kilkuletniej praktyki i obserwacji rynku usług szkoleniowych. Z myślą o klientach indywidualnych jak i biznesowych stworzyła bogatą ofertękrótkich, praktycznych i profesjonalnych szkoleń. Alternativ współpracuje z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą trenerską, która swoją teorię popiera praktyką.

Sfera Menedżera to czasopismo popularno-naukowe tworzone przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Bookeriada to serwis dla krakowskich miłośników książek. Znajdziesz w nim informacje o bieżących wydarzeniach w świecie książek, a także interesujące artykuły i wywiady.

PracaMagisterska.net to strona-poradnik dla studentów przygotowujących prace magisterskie, licencjackie, a także doktorskie. Jej zadaniem jest pomagać studentom w wyjaśnianiu kwestii problematycznych związanych z pisaniem prac dyplomowych.

Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji działa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie od 2000 roku. Organizacja zrzesza studentów zainteresowanych tematyką prowadzenia działalności gospodarczej oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Misją koła jest promowanie przedsiębiorczości i wzbudzanie chęci do działania wśród studentów.

Czy znacie organizację IAESTE? Komitet Lokalny przy Politechnice Krakowskiej to grupa młodych ludzi, dzięki którym studenci kierunków technicznych mogą wyjechać na płatne praktyki zagraniczne! Oprócz praktyk marzeń IAESTE organizuje różne szkolenia i warsztaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komitetu.

Useme.eu to serwis pracy zdalnej, oferujący innowacyjne usługi rozliczania zleceń przez internet. Dzięki Useme możesz wystawiać faktury bez zakładania firmy, pozyskiwać nowych klientów, zabezpieczać wynagrodzenie z tytułu wykonywanej pracy. Wszystko online, bez drukowania żadnych dokumentów.

Niezależne Zrzeszenie Studentów w Białymstoku to największa organizacja studencka w mieście działająca na trzech uczelniach: Politechnice Białostockiej, Uniwersytecie w Białymstoku oraz Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Zróbmy coś fajnego to przewodnik dla każdej osoby, która szuka alternatywnych doświadczeń na wyciągnięcie ręki w Krakowie. Serwis prowadzony jest przez ludzi, którzy nie lubią się nudzić dla ludzi, którzy szukają nowych doświadczeń! W planach rozwoju mamy wyjście z naszą ideą na całą Polskę! Trzymajcie kciuki i odwiedzajcie nasz fanpage po więcej informacji ;)

Fundacja Rozwoju Studentów powstała, aby wspierać rozwój zawodowy oraz promować idee przedsiębiorczości pośród uczniów, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych. Wierzymy, że kluczem do dynamicznego rozwoju Polski i Europy są młodzi ambitni ludzie, dobrze przygotowani do rozpoczęcia kariery zawodowej. Realizując cele Fundacji wspieramy zarówno uczniów jak i studentów oraz ich organizacje w projektach naukowych, sportowych i kulturalnych. Szczególną uwagę skupiamy na promocji rozwoju zawodowego oraz idei przedsiębiorczości. Fundacja Rozwoju Studentów realizuje własne projekty i organizuje szkolenia zawodowe oraz współuczestniczy w organizacji wydarzeń realizowanych przez uczniowskie i studenckie Koła Naukowe.