Kryteria przyjęć II stopnia, informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków

Nasza ocena:

3
Pobrań: 7
Wyświetleń: 798
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Kryteria przyjęć II stopnia, informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków - strona 1

Fragment notatki:

Studia II stopnia
Notatka to kryteria przyjęć na studia uzupełniające magisterskie na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Niniejsze zasady przyjęć pochodzą z rekrutacji na kierunek informacja naukowa i bibliotekoznawstwo. Kryteria dotyczą studiów II stopnia prowadzonych w trybie stacjonarnym.

Kierunek informacja naukowa i bibliotekoznawstwo Poziom studiów II stopień Długość studiów 2 lata Tryb studiów stacjonarne Limit miejsc Liczba miejsc zostanie podana w terminie późniejszym Wymagane wykształcenie kandydata Kandydat na studia podczas składania dokumentów wybiera specjalność nauczycielską lub nienauczycielską.
Warunkiem wyboru specjalności nauczycielskiej jest posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela w szkole podstawowej.
Studia przewidziane dla osób posiadających:
- dyplom licencjata informacji naukowej i bibliotekoznawstwa (bibliotekoznawstwa i informacji naukowej)- dyplom licencjata innego kierunku oraz ukończone studia podyplomowe z zakresu informacji naukowej i bibliotekoznawstwa (bibliotekoznawstwa i informacji naukowej)
Kryteria przyjęć Konkurs dyplomów.
Termin rejestracji elektronicznej 1 czerwca - 14 września 2012 r. Termin i miejsce składania dokumentów 3 - 14 września 2012 r. Miejsce składania dokumentów będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
Data ogłoszenia listy przyjętych na studia 17 września 2012 r.
Termin i miejsce dokonania wpisu na studia do 20 września 2012 r. Miejsce wpisu na studia będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz