Kryteria przyjęć II stopnia, historia, specjalność archiwistyczna, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków

Nasza ocena:

3
Wyświetleń: 679
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Kryteria przyjęć II stopnia, historia, specjalność archiwistyczna, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków - strona 1

Fragment notatki:

Studia II stopnia
Notatka to kryteria przyjęć na studia uzupełniające magisterskie na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Niniejsze zasady przyjęć pochodzą z rekrutacji na kierunek historia, specjalność archiwistyczna. Kryteria dotyczą studiów II stopnia prowadzonych w trybie stacjonarnym.

Kierunek historia Specjalność archiwistyczna Poziom studiów II stopień Długość studiów 2 lata Tryb studiów stacjonarne Limit miejsc Liczba miejsc zostanie podana w terminie późniejszym Wymagane wykształcenie kandydata Studia przewidziane dla absolwentów studiów I stopnia kierunków humanistycznych, pedagogicznych, ekonomicznych oraz administracji i zarządzania.
Studia zostaną uruchomione, jeżeli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie przynajmniej dla 26 kandydatów.
Kryteria przyjęć Konkurs dyplomów.
W przypadku identycznej oceny końcowej na dyplomie o miejscu w rankingu decyduje średnia ocen uzyskanych na studiach I stopnia.
Termin rejestracji elektronicznej 1 czerwca - 14 września 2012 r. Termin i miejsce składania dokumentów 3 - 14 września 2012 r. Miejsce składania dokumentów będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
Data ogłoszenia listy przyjętych na studia 17 września 2012 r.
Termin i miejsce dokonania wpisu na studia do 20 września 2012 r. Miejsce wpisu na studia będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
... zobacz całą notatkę

Komentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz