Kryteria przyjęć II stopnia, historia, dzieje integracji europejskiej, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków

Nasza ocena:

3
Wyświetleń: 938
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Kryteria przyjęć II stopnia, historia, dzieje integracji europejskiej, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków - strona 1

Fragment notatki:

Studia II stopnia
Notatka to kryteria przyjęć na studia uzupełniające magisterskie na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Niniejsze zasady przyjęć pochodzą z rekrutacji na kierunek historia, specjalność dzieje integracji europejskiej. Kryteria dotyczą studiów II stopnia prowadzonych w trybie niestacjonarnym.

Kierunek historia Specjalność dzieje integracji europejskiej Poziom studiów II stopień Długość studiów 2 lata Tryb studiów niestacjonarne Limit miejsc Liczba miejsc zostanie podana w terminie późniejszym Wymagane wykształcenie kandydata Studia przewidziane dla absolwentów studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.
Studia zostaną uruchomione, jeżeli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie przynajmniej dla 26 kandydatów.
Kryteria przyjęć Konkurs dyplomów.
W przypadku identycznej oceny końcowej na dyplomie o miejscu w rankingu decyduje średnia ocen uzyskanych na studiach I stopnia.
Termin rejestracji elektronicznej 1 czerwca - 5 października 2012 r. Termin i miejsce składania dokumentów 17 września - 5 października 2012 r. Miejsce składania dokumentów będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
Data ogłoszenia listy przyjętych na studia 8 października 2012 r.
Termin i miejsce dokonania wpisu na studia do 11 października 2012 r. Miejsce wpisu na studia będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
Opłata za semestr nauki Wysokość opłaty zostanie podana w terminie późniejszym
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz