Kryteria przyjęć II stopnia, biologia, specjalność odnowa biologiczna, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków

Nasza ocena:

3
Pobrań: 14
Wyświetleń: 4865
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
Kryteria przyjęć II stopnia, biologia, specjalność odnowa biologiczna, Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków - strona 1

Fragment notatki:

Studia II stopnia
Notatka to kryteria przyjęć na studia uzupełniające magisterskie na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Niniejsze zasady przyjęć pochodzą z rekrutacji na kierunek biologia – specjalność: odnowa biologiczna. Kryteria dotyczą studiów II stopnia prowadzonych w trybie stacjonarnym.

Kierunek biologia Specjalność odnowa biologiczna Poziom studiów II stopień Długość studiów 2 lata Tryb studiów stacjonarne Limit miejsc Liczba miejsc zostanie podana w terminie późniejszym Wymagane wykształcenie kandydata Studia przewidziane dla absolwentów studiów I stopnia kierunków: biologia, chemia, ochrona środowiska oraz kosmetologia.
Kryteria przyjęć Konkurs dyplomów licencjata lub inżyniera.
W przypadku większej liczby kandydatów z taką samą oceną o przyjęciu na studia decydować będzie średnia ocen z egzaminów na studiach I stopnia.
Kandydaci składają dodatkowo zaświadczenie o średniej ocen z egzaminów na studiach I stopnia.
Termin rejestracji elektronicznej 1 czerwca - 10 lipca 2012 r. Termin i miejsce składania dokumentów 28 czerwca - 10 lipca 2012 r. Miejsce składania dokumentów będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
Data ogłoszenia listy przyjętych na studia 12 lipca 2012 r.
Termin i miejsce dokonania wpisu na studia do 17 lipca 2012 r. Miejsce wpisu na studia będzie określone później przez Komisję Rekrutacyjną
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz