badania operacyjne - wykłady - Teoria gier

Nasza ocena:

5
Pobrań: 119
Wyświetleń: 2870
Komentarze: 0
Notatek.pl

Pobierz ten dokument za darmo

Podgląd dokumentu
badania operacyjne - wykłady - Teoria gier - strona 1

Fragment notatki:

jpeg.

Notatka to materiały z wykładu zawierająca następujące informacje: ogólna charakterystyka badań operacyjnych, metodami optymalizacji, gry z naturą, gry dwuosobowe o sumie zero, elementy programowania nieliniowego, metody numeryczne w programowaniu liniowym, związki między rozwiązaniami optymalnymi modelu prymalnego i dualnego, ogólny model wyboru optymalnego asortymentu produkcji.

Ponadto notatka porusza takie zagadnienia, jak: model diety, ogólny model diety, model przydziału zadań, algorytm węgierski, ogólny schemat algorytmu węgierskiego, algorytm simpleks.

Dodatkowo notatka opatrzona jest wykresami i tabelami a także zadaniami wraz z rozwiązaniem.

Notatka pozwoli na usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy z przedmiotu badania operacyjne. Pozwoli na przygotowanie się do zajęć i egzaminu.


(…)

…jpeg.

Notatka to materiały z wykładu zawierająca następujące informacje: ogólna charakterystyka badań operacyjnych, teoria gier, gry z naturą, gry dwuosobowe o sumie zero, elementy programowania nieliniowego, metody numeryczne w programowaniu liniowym, związki między rozwiązaniami optymalnymi modelu prymalnego i dualnego, ogólny model wyboru optymalnego asortymentu produkcji.

Ponadto notatka…
... zobacz całą notatkęKomentarze użytkowników (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz