Specjalista ds. Public Relations

Miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy?

Jeden z największych dystrybutorów rozwiązań informatycznych w Polsce. Twórca grupy firm działających w 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Autoryzowany przedstawiciel kilkudziesięciu światowych liderów branży IT. Wyznacza standardy dystrybucji z wartością dodaną. Wiarygodny pracodawca, ceniony za dbałość o socjalne i prawne bezpieczeństwo pracy, rozwój pracowników oraz przyjazną atmosferę.

Opis stanowiska

  • kreowanie wizerunku firmy i produktów, z uwzględnieniem specyfiki rynku
  • działania z zakresu Public Relations, w tym kontakt z mediami, tworzenie komunikatów prasowych, poszukiwanie możliwości promocji firmy i produktów w tym zakresie, prowadzenie stałej komunikacji z rynkiem i potencjalnymi odbiorcami zarówno w mediach tradycyjnych, jak i wirtualnych
  • opracowywanie i prowadzenie kampanii medialnych, przygotowywanie akcji promocyjnych
  • opracowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych
  • analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo, socjologia, PR)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale marketingu w branży IT
  • kreatywność, odwaga i pasja w realizacji powierzonych zadań, konsekwencja w dążeniu do celu
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu, praktyczna wiedza z zakresu SEO, e-mail marketingu, analityki internetowej, social mediów
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint, Excel i Word)
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych i współpracy

Oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w branży IT
  • szkolenia merytoryczne i dotyczące rozwoju osobistego
  • dostęp do najnowszych technologii oraz nowoczesnych narzędzi pracy
  • pakiet medyczny oraz Multisport