Product Manager

Miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy?

Jeden z największych dystrybutorów rozwiązań informatycznych w Polsce. Twórca grupy firm działających w 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Autoryzowany przedstawiciel kilkudziesięciu światowych liderów branży IT. Wyznacza standardy dystrybucji z wartością dodaną. Wiarygodny pracodawca, ceniony za dbałość o socjalne i prawne bezpieczeństwo pracy, rozwój pracowników oraz przyjazną atmosferę.

Zadania

  • wdrażanie i rozwój produktów oraz akcesoriów komputerowych na rynku polskim
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • kreowanie i realizacja polityki cenowej i marketingowej produktów
  • utrzymywanie relacji z dostawcami i partnerami biznesowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów)
  • praktyczna umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w branży IT
  • szkolenia merytoryczne i dotyczące rozwoju osobistego
  • dostęp do najnowszych technologii oraz nowoczesnych narzędzi pracy
  • pakiet medyczny oraz Multisport