Inżynier Systemowy

Miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy?

Jeden z największych dystrybutorów rozwiązań informatycznych w Polsce. Twórca grupy firm działających w 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Autoryzowany przedstawiciel kilkudziesięciu światowych liderów branży IT. Wyznacza standardy dystrybucji z wartością dodaną. Wiarygodny pracodawca, ceniony za dbałość o socjalne i prawne bezpieczeństwo pracy, rozwój pracowników oraz przyjazną atmosferę.

Zadania

  • wsparcie techniczne dla produktów LAN/WAN na etapie sprzedaży
  • utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi firmy w zakresie technologicznym
  • prezentacje rozwiązań dla klientów
  • doradztwo techniczne oraz dobór produktów i rozwiązań
  • przeprowadzanie testów rozwiązań oraz opieka techniczna w zakresie prowadzonych projektów
  • wdrażanie systemów

Wymagania

  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w branży IT
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra znajomość technologii sieciowych LAN, WAN
  • znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych

Umiejętności

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu TCP/IP i sieci teleinformatycznych
  • znajomość protokołów występujących w sieciach LAN/WAN
  • znajomość technologii wykorzystywanych w sieciach WiFi
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych oraz diagnozowania problemów

Oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w branży IT
  • szkolenia technologiczne oraz szkolenia w zakresie umiejętności miękkich
  • dostęp do najnowszych technologii oraz nowoczesnych narzędzi pracy
  • pakiet medyczny oraz Multisport