Odkryj nowe możliwości z FMC Technologies!

Konkurs FMC: 2. edycja


Studiujesz Mechanikę i Budowę Maszyn, Automatykę i Robotykę lub pokrewny kierunek? Zaproponuj najlepsze rozwiązanie do podanego zadania i wygraj 3Dconnexion SpaceNavigator for Notebooks, która uczyni pracę z obiektami 3D jeszcze przyjemniejszą. Nie zwlekaj. Podbij trójwymiarowy świat!

ZOBACZ WIĘCEJ

FMC TECHNOLOGIES

FMC Technologies jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla przemysłu energetycznego. Nasze główne działania koncentrują się na innowacyjnych rozwiązaniach wykorzystywanych przy eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego. Nowoczesne technologie tworzone przez FMC Technologies obejmują szeroki zakres urządzeń i narzędzi wspomagających poszukiwania, odwierty oraz wydobycie ropy naftowej i gazu z dna morskiego. Jesteśmy silnym globalnym partnerem obecnym na wszystkich największych basenach oceanicznych.


Aktualnie ponad setka zatrudnionych w Krakowie pracowników FMC Technologies zapewnia wsparcie techniczne w pracach konstruktorskich i usługowych związanych z najbardziej nowoczesną i innowacyjną częścią portfolio firmy: systemami podmorskiego wydobycia ropy i gazu. Dostępność wykształconej, młodej i zdolnej kadry jest niewątpliwym atutem krakowskiej lokalizacji firmy. Zatrudnienie znajdują w nim specjaliści z różnych dziedzin m.in. wiertnictwa, mechaniki, inżynierii materiałowej czy automatyki.

ZADANIE KONKURSOWE


Zmodyfikuj retencyjny mechanizm hydrauliczny.

Usuń Set Screw i zaproponuj nowe rozwiązanie pozycjonowania Latch Pin Stem’a.Wymagane:

1. Dokument zawierający tok rozumowania (dokumentacja projektowa)
2. Dokument zawierający obliczenia
3. Dokument zawierający elementy złożenia (BOM)
4. Modele + Rysunki (złożenie i wykonawcze)


Mile widziane:

1. Posługiwanie się Metodą Elemnetów Skończonych (MES).
2. Rozwiązanie zadania w języku angielskim


Pełną treść zadania konkursowego znajdziesz w załączniku:POBIERZ ZADANIE

ZASADY KONKURSU

Zbieranie zgloszeń konkursowych potrwa do 22 marca 2016 roku. Zwycięzca 2. edycji konkursu zostanie ogłoszony najpóźniej 8 kwietnia 2015 roku. Zaprosimy go do krakowskiej siedziby FMC Technologies, gdzie odbędzie się oficialne wręczenie nagrody. Będzie mógł również skonsultować swoje rozwiązanie z pomysłodawcą zadania konkursowego.

Możesz dodatkowo zwiększyć swoją szansę na otwarcie drogi do wymarzonej kariery z FMC Technologies wysyłając *CV dla celów przyszłej rekrutacji.

*Dołączenie CV do zgłoszenia nie jest obligatoryjne, aby wziąć udział w konkursie. Wysłanie CV nie wpływa w żaden sposób na wybór laureata i jest wyłącznie dobrowolnym i dodatkowym elementem konkursu.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYRozwiązanie zadania:

*CV:Zgłoszenie nie zostało przyjęte.
Formularz zawiera błędy.

Dziękujemy! Twoje zgłosznie zostało przyjęte.Administratorem danych osobowych jest: Everuptive Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej 8/5. Wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000398401, NIP: 676-244-92-33, REGON: 12241994800000.
oraz FMC Technologies Sp. z o.o. z z siedzibą w Krakowie przy ul. Bora Komorowskiego 25B. Wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000249709, NIP: 6751340403, REGON: 120193612.
Administrator na żądanie uprawnionego dokona zmian, aktualizacji a także usunięcia danych.

LAUREACI


1. edycja: MATEUSZ MUSIAŁ
2. edycja: Laureaci będą znani w pierwszej połowie kwietnia